O nas

 TRATTORIA OLIVA VERDE

Restauracja Trattoria Oliva Verde to niewielki lokal na warszawskim Mokotowie, w miejscu dawnego Kina Moskwa a obecnego kompleksu biurowego Europlex, który powstał z fascynacji do kultury i kuchni śródziemnomorskiej, a w szczególności włoskiej.Zamiłowanie do oryginalnych smaków, lekkości oraz w dużej części prostoty potraw, a także włoskiej tradycji degustowania posiłków zarówno w rodzinnym gronie, jak i wśród przyjaciół przełożyło się na stworzenie od podstaw pomysłu na sympatyczne miejsce spotkań.

To zauroczenie koncepcją bycia twarzą w twarz w naszym zagonionym świecie, w którym w pogoni za przeróżnymi wartościami, nie znajdujemy czasu dla najbliższych i ważnych w naszym życiu osób lub po prostu czasu na cieszenie się tym co mamy, zainspirowało nas do przeniesienia „kawałka kultury” włoskiej do siebie. Włosi naprawdę potrafią się cieszyć tu i teraz…

Nasze menu zachęca i każdy znajdzie smak dla siebie. W ofercie znajdziecie Państwo coś na mniejszy, jak i na większy głód. Mamy także propozycje dla łasuchów. Smaki pasty i pizzy pozwolą na chwilę zapomnienia i mamy nadzieję, że skłonią Państwa do powrotu do nas.

Ponadto w naszej ofercie znajdziecie Państwa dania włoskie, o które trudno na rynku warszawskim.To co może u nas zaskoczyć, ale jednocześnie mile zadziwić to nowoczesne wnętrze odbiegające od naszego wyobrażenia szeroko rozumianej trattorii. Ale to już trzeba zobaczyć samemu…

Zapraszamy serdecznie 7 dni w tygodniu od poniedziałku do niedzieli.I proszę mieć na uwadze, iż najbardziej zależy nam na Państwa zadowoleniu i chęci powrotu do nas.